Tel / Whatsapp: + 86 15005204265

Të gjitha kategoritë
Media & Ngjarjet
Nëntor 10, 2023

Periodmed Medical është gati të marrë pjesë në Ekspozitën Ndërkombëtare të Spitalit dhe Pajisjeve Mjekësore në Düsseldorf në Gjermani

(新闻封面)普迈思展会11月邀请函

Periodmed Medical is set to participate in the 55th edition of the Düsseldorf International Hospital and Medical Equipment Exhibition in Germany in 2023. The exhibition will take place from November 13th to November 16th, and our booth number is 16J66-5. We sincerely invite customers from around the world to visit our booth for potential collaboration.

Periodmed-Wireless Handheld USB WiFi Color Doppler Ultrasound
Periodmed-Product

Periodmed Medical ka arritur përparime të jashtëzakonshme kërkimore në fushën e imazhit mjekësor, duke shfrytëzuar një kuptim të thellë të fushës mjekësore dhe inovacionit teknologjik. Ekipi ynë krenohet me përvojë të gjerë dhe ne jemi krenarë të njoftojmë se kemi 30 patenta kombëtare të teknologjisë, duke demonstruar aftësitë tona inovative në fushën e pajisjeve mjekësore. Ne fokusohemi në produktet dhe zgjidhjet me ultratinguj, duke mbuluar fushën e mjekësisë njerëzore dhe veterinare me modele të ndryshme produktesh. Gama e produkteve tona përfshin sisteme diagnostikuese me ultratinguj laptop, sisteme doppler me ngjyra të plota dixhitale, pajisje me ultratinguj në dorë dhe ultratinguj veterinare. Zgjidhjet tona OEM/ODM përfshijnë shërbime të tilla si kërkimi paraprak i produktit, zhvillimi i mykut, formimi me injeksion, montimi SMT, prodhimi, inspektimi i cilësisë, testimi i plakjes, paketimi i logos me porosi, magazinimi dhe më shumë.

Periodmed-Our Industry Chain

Nëse keni ndonjë pyetje ose keni nevojë për më shumë informacion në lidhje me produktet dhe shërbimet e Periodmed Medical, ju lutemi mos ngurroni të kontaktoni ekipin tonë. Ne mezi presim t'ju ofrojmë mbështetjen më të mirë të teknologjisë mjekësore me ultratinguj.

Adresa e selisë: Kati 13, Ndërtesa C1, Sheshi Mingyang, Software Park,

Qarku i zhvillimit ekonomik, Xuzhou

Adresa e fabrikës: Ndërtesa nr.9, Zona B, Parku Industrial Dian Dian, Zona Industriale Xuzhou, Distrikti Jiawang, Qyteti Xuzhou, Provinca Jiangsu

Emaili zyrtar mjekësor i ultrazërit me periudhë të caktuar jashtë shtetit: [email mbrojtur]

Uebsajti zyrtar mjekësor i ultrazërit periodik: www.periodmed.com

Linja telefonike e shitjeve: +86 516 68910108 (Mjekësi vendase)

+86 516 68910109 (Mjekësi jashtë shtetit)

WhatsApp: +86 15005204265

3e6a4f7e562f9d3659515051b4e5a6b4